Vyrobíme Vám skvelú kuchyňu, ktorá bude srdcom vášho domova 

ZA TO VÁM RUČÍME!


Čím sú charakteristické a výnimočné naše produkty?


KUCHYNE  PODĽA VAŠICH SNOV - NA MIERU!

Naše kuchyne sú dôkladne premyslené architektom, dizajnérom i stolárom  s dôrazom na využitie každého priestoru .Sústreďujeme sa na návrh od celkového dizajnu až po úplné maličkosti.


ATYPICKÝ NÁBYTOK

Variabilita a možnosti...

Súčasťou otvorených a prepojených priestorov je aj obývacia zostava. Už sa nemusíte trápaiť a strácať čas so zháňaním nábytku. Máme pre Vás riešenie... vyrobíme Vám obývačku, detskú izbu, knižnicu alebo akýkoľvek nábytok  na mieru v rovnakom dizajne ako kuchynská linka. Vyrábame taktiež kúpeľňový a kancelársky nábytok.

Vstavané skrine

Hľadáte efektívny spôsob na vybudovanie veľkokapacitných úložných priestorov vo vašej domácnosti? Aj s týmto Vám vieme pomôcť.Spálne a šatníky

Zabezpečujeme výrobu vždy na mieru konkrétnemu priestoru, kde bude nábytok umiestnený (nezáleží či máte krivú podlahu alebo stenu, my si s tým hravo poradíme), a zároveň sa snažíme vyhovieť všetkým požiadavkám zákazníka 

.Aké služby poskytujeme ? 


ODBORNÉ PORADENSTVO

Náš tím tvoria odborníci (architekti, dizajnéri, stolári, stavbári) s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti interiérov a nábytku.

Poradíme vám s výberom materiálov či spotrebičov, či dôkladným návrhom dispozície a celého interiéru.

NÁBYTOK NA MIERU

Vyrábame atypický a dizajnový nábytok už viac ako 20 rokov

Zhotovili sme už viac ako 1000 rôznych kusov atypického nábytku .


DIZAJN OD ARCHITEKTA

Vďaka našim vyštudovaným odborníkom sa viete pozrieť na každý detail a vyriešiť každú maličkosť vo Vašom domove.

Pár slov od našich klientov

Monika Kolníková

"S mojou novou kuchyňou som nadmieru spokojná. Majiteľ p. Vilém pristupoval k návrhu veľmi kreatívne a vysokou odbornosťou, tak si môžem teraz aj ja užívať krásnu dizajnovú kuchyňu, o ktorej som spočiatku bola presvedčená , že je nad môj rozpočet. "

Pani Lucia

”Prišla som do Excella s jedným návrhom a odišla som s úplne iným - nazvala by som ho tak premakaným , že by ma nikdy nenapadlo ako dôkladne môže byť premyslený celý odkladací priestor a detaily, vďaka ktorým sa dokáže malá kuchynka premeniť na efektívny pracovný priestor. Odporúčam ExcelloDizajn ľuďom, ktorý potrebujú návrhnúť a zrealizovať malú kuchyňu s množstvom vychytávok a funkčným priestorom.

Rodina Matuchových

" Boli sme veľmi spokojný s prístupom , návrhom aj celkovou realizáciou nášho interiéru. Pani Architektka akceptovala všetky naše požiadavky a dokonca pridala veľa inovácii do návrhu. 

Môžeme vrelo odporúčať . "

Pán Róbert

S firmou Excello Dizajn som bol veľmi spokojný. Páčila sa mi hlavne nápaditosť riešenia a veľmi pracne a dokonalo prevedená realizácia celého projektu .

Dohodnite si s nami stretnutie