Kuchyne

Sme slovenská spoločnosť a máme s predajom a výrobou kuchynského nábytku 20-ročné skúsenosti, ktoré sú zárukou kvality, módnych trendov a vysokej úrovne poskytovaných služieb. Okrem kuchýň zákazníkom ponúkame aj komplexné riešenie, ktoré zahŕňa zdarma poradenstvo a výmeru priamo v byte, grafický návrh s cenovou ponukou, dodávku elektrospotrebičov, ako i dopravu a odbornú montáž. 

Kuchyne na mieru, ktoré dodávame, obsahujú veľké množstvo základných typov skriniek rôznych farieb a tvarov. Z týchto vám zostavíme praktickú linku požadovaného tvaru a dĺžky, o akej už dlho snívate. Doplnky ako LED podsvietenie, grafo sklá a priestorové pulty vyčarujú nevšedný a estetický celok vášho bytu. Okrem 197 druhov skriniek vyrábame aj atypické rozmery podľa vašej potreby. Dvierka rôznych dekorov, pracovné dosky, kuchynské drezy, batérie a iné doplnky zabezpečíme podľa želania záklazníka, čo tvorí tiež súčasť ucelenej ponuky našej spoločnosti. 

NASERVÍRUJEME VÁM

HOTOVÚ KUCHYŇU
PODĽA VÁŠHO
GUSTA

Kuchyňa udáva charakter celej domácnosti, preto je dôležité starostlivo naplánovať jednotlivé kroky od návrhu až po realizáciu. Obráťte sa na náš tím dizajnérov a odborníkov, ktorí vám spoločne vytvoria priestor šitý na mieru.

Sem patrí váš nadpis

Sem vložte podnadpis