Naše služby

Ak plánujete stavbu domu alebo kúpu novostavby, uvažujete nad rekonštrukciou alebo re-dizajnom priestorov či premýšľate nad zmenou využitia niektorých miestností, ak sa Vám zariadenie opozeralo a potrebujete niečo nové, je správny čas nechať si poradiť od odborníka. Interiérový dizajnér dokáže rozvrhnúť a zariadiť priestor útulne a pohodlne, s ohľadom na vek, zdravotný stav a počet obyvateľov domácnosti. Ak ešte nemáte presnú predstavu o Vašom novom bývaní, dokáže Vás naviesť na správanu cestu a pomôcť Vám vytvoriť útulný a funkčný domov.

Už dávno neplatí, že interiérový dizajnér je len pre bohatých. V skutočnosti Vám jeho služby ušetria kopu času, peňazí a problémov. Dizajnér dokáže pomôcť každému, či už v začiatkoch, kedy nemáte žiadnu predstavu o ideálnom bývaní, alebo už svoju predstavu máte a potrebujete pospájať jednotlivé kúsky dohromady.

Dizajnér dokáže eliminovať problémy, ktoré vznikli už pri počiatočnom projektovaní bytu alebo domu. Navyše Vám ušetrí nekonečné hodiny nakupovania a výberu produktov, pretože má prehľad a prístup k širokej škále domácich a často aj zahraničných zdrojov.

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.